Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Çağrı Merkezi / 0236 404 05 45

Sıfır Ev Almak İsteyenlere Konut Projelerinden Banka Kredisiz, Faizsiz Veya 0.64 Vade Farkı İle Bahar Kampanyaları!

Anasayfa Haber ve Duyurular Sıfır Ev Almak İsteyenlere Konut Projelerinden Banka Kredisiz, Faizsiz Veya 0.64 Vade Farkı İle Bahar Kampanyaları!
Sevdiklerinizle Paylaşın

Sıfır Ev Almak İsteyenlere Konut Projelerinden Banka Kredisiz, Faizsiz Veya 0.64 Vade Farkı İle Bahar Kampanyaları!


Bankaların yükselen konut kredisi faiz oranları nedeni ile vatandaşlar ev sahibi olma planlarını zorunlu olarak ertelemeye başlarken inşaat firmaları sıfır konut projeleri için beklenen bahar kampanyalarını duyurmaya başladılar. 

Banka kredisiz, faizsiz, taksitle ev sahibi olmak isteyen kişilere farklı illerde yer alan çok sayıda projede pek çok fırsat sunulurken her projede şirketler kendileri belirlemiş oldukları seçenekler ile müşterilerine zorlanmadan, düşük peşinat ve ödeme imkanları ile gerçekten kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunmaya çalışıyorlar. 

TEKNİK YAPI 0.64 VADE FARKI İLE SIFIR KONUT SAHİBİ OLMA İMKANI SUNDU! 

Türkiye'nin en büyük markalı konut üreticisi firmaları arasında yer alan Teknik Yapı bahar kampanyası ile bankasız, faizsiz, kefilsiz 60 ay vadeli taksitle ev sahibi olma imkanı sundu. Teknik Yapı tarafından yapılan açıklama ile şirketin kendi bünyesinde satışa sunmuş olduğu konut projelerinde geçerli olmak üzere Ödemesi Kolay Faizi Olay adı verilen kampanya kapsamında 0.64 vade farkı ile 60 ay vadeli taksitli konut satışı yapılacağı ilan edildi. 

Teknik Yapı Yücel Park konut projesi, Uplife Kadıköy konut projesi, Deluxia Park konut projesi için bu oran ve kampanya geçerli olurken Evora Denizli konut projesi için ise sıfır faiz ile 60 ay vadeli taksitli satış ve yüzde 15 indirim yapılacağı ilan edildi. Deluxia Park projesi kapsamında satışa sunulan ofisler için ise faizsiz 48 ay vadeli satışın yanı sıra "KDV Bizden" desteği sağlanacağı ilan edildi. 

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0236 404 05 45

TM Bilişim © 2021 Her Hakkı Saklıdır.