Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Çağrı Merkezi / 0532 451 05 45

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Hakkımızda

              YAMAN YATIRIM GAYRİMENKUL
EMLAK SEKTÖRÜNDE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE GÜVEN İHTİYAÇ DUYULAN EN ÖNEMLİ KRİTERLERİN BAŞINDA GELMEKTEDİR. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI KALİTE ANLAYIŞIYLA ÇÖZÜM ORTAĞI OLARAK HAREKET EDEN YAMAN YATIRIM GAYRİMENKUL, BU İHTİYACI KARŞILAMAK AMACIYLA KONUSUNDA UZMAN KADROSUYLA, FARKLI FİYAT VE ÖZELLİKLERDE GENİŞ PORTFÖYÜ, ÜCRETSİZ VE DOĞRU NETLİKTE EKSPERTİZ HİZMETİ ÇALIŞMALARINDAN, DAİRE, ARSA, İŞYERİ ALIM SATIMI, KAT KARŞILIĞI, BAKIM ONARIM VE TADİLAT HİZMETLERİYLE, ANLAŞMALI BANKALARIMIZDAN EN UYGUN ORAN VE KOŞULLARDA %100 ‘ÜNE KADAR KREDİ ÇALIŞMALARINDAN TAPU ORGANİZASYONUNA KADAR GENİŞ BİR YELPAZEDE HİZMET VERMEKTEDİR.
                  MİSYONUMUZ
MİSYONUMUZ, SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELERİ YAKINDAN TAKİP EDEN VE BU GELİŞMELERİ MÜŞTERİLERİ İÇİN ORTAYA KOYAN, KALİTE VE GÜVENDEN ÖDÜN VERMEYEN, MÜŞTERİLERİ AÇISINDAN TERCİH EDİLEN SEKTÖRÜNDE LİDER BİR FİRMA OLMAK, GELİŞME ANLAYIŞINI BENİMSEMİŞ NİTELİKLİ ÇALIŞANLARIMIZLA, MÜŞTERİLERİMİZE KATMA DEĞER SAĞLAYARAK, GAYRİMENKUL ARAYIŞLARINDA TAKIM ARKADAŞI OLMAK VE EN UYGUN GAYRİMENKULLERİ SUNMAKTIR.
FİRMAMIZ, GÜNÜMÜZ ŞARTLARINDA HIZLA DEĞİŞEN İHTİYAÇ VE GEREKSİNİMLERİ AYNI HIZ VE ESNEKLİKLE KARŞILAYABİLECEK BİR BİLGİ VE PORTFÖY BİRİKİMİNE SAHİP OLMANIN ÖNEMİNİN BİLİNCİNDEDİR.
                  TARİHÇEMİZ VE VİZYONUMUZ
FİRMAMIZ MANİSA’NIN AKHİSAR İLÇESİNDE 01 NİSAN 2017 İTİBARİYLE KURULARAK HİZMET VERMEYE BAŞLAMIŞTIR. ÜSTÜN HİZMET KALİTE ANLAYIŞI PROFESYONEL BACKOFFİCE ÇALIŞMALARI İNSAN İLİŞKİLERİ VE SAHADA HIZLI TAPU TEKNİKLERİYLE YAKLAŞIK BİR YILDA 100’DEN FAZLA TAPU GERÇEKLEŞTİREREK BÖLGE İÇERİSİNDE ALANINDA ÖNE ÇIKMAYI BAŞARMIŞTIR.
GENEL İSTATİSTİKLER DOĞRULTUSUNDA HAFTALIK İSTATİSTİK BAŞINA 1 TAPU İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİREN FİRMAMIZ SATIMLARDA DA 90 İŞ GÜNÜNÜ GEÇMEYECEK ŞEKİLDE TEMİNAT VEREBİLMEKTEDİR.
BU BAĞLAMDA SEKTÖRÜNDE EN ÜSTÜN HİZMETİ VEREN KURULUŞ OLMAYI TEMEL HEDEF ALAN FİRMAMIZ GÜLERYÜZLÜ EKİBİYLE BİRLİKTE HAFTANIN 7 GÜNÜ SİZLERE HİZMET VERMEYE DEVAM ETMEKTEDİR.

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 451 05 45

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.