Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Çağrı Merkezi / 0236 404 05 45

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Hakkımızda


Yaman Yatırım Gayrimenkul, Akhisar'da 1 Nisan 2017 yılında kurulmuş ve hizmet vermeye başlamıştır. Üstün kalite anlayışı, profesyonel ekibiyle insan ilişkileri ve sahada hızlı tapu teknikleriyle öne çıkmayı başarmıştır.

“Güven ve memnuniyet garantisi”

Emlak sektöründe müşteri memnuniyeti ve güven ihtiyaç duyulan en önemli kriterlerin başında gelmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla çözüm ortağı olarak hareket eden Yaman Yatırım Gayrimenkul, bu ihtiyaçları karşılamak amacıyla, konusunda uzman kadrosu, farklı fiyat ve özelliklerde geniş portföyü, ücretsiz ve doğru netlikte ekspertiz hizmeti çalışmalarından, 

“A’dan Z’ye her şey kontrolünüzde”

Daire, arsa, işyeri alım satımı, kat karşılığı, bakım onarım ve tadilat hizmetleriyle, anlaşmalı bankalarımızdan en uygun oran ve koşullarda %100’üne kadar kredi çalışmalarından, tapu organizasyonuna kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. 

Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek ve bu gelişmeleri müşterilerimiz için ortaya koymaktayız. Kalite ve güvenden ödün vermeden, müşterilerimiz açısından tercih edilen sektöründe lider bir firma olma hedefini ortaya koymaktayız. 

Gelişme anlayışını sürekli benimseyerek, nitelikli çalışanlarımızla, müşterilerimize katma değer sağlayan, gayrimenkul arayışlarında takım arkadaşı olmak, en uygun gayrimenkulleri sunmayı amaçlıyoruz. Yaman Yatırım Gayrimenkul olarak, günümüz şartlarında hızla değişen ihtiyaç ve gereksinimlere aynı hız ve esneklikte karşılayabilecek bir bilgi ve portföy birikimine sahip olmanın öneminin bilincindeyiz.

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0236 404 05 45

TM Bilişim © 2021 Her Hakkı Saklıdır.