Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Çağrı Merkezi / 0236 404 05 45

Kurucumuz

Anasayfa Kurucumuz
Sevdiklerinizle Paylaşın

Kurucumuz

Merhaba ben Özhan Akarsu, 1986 Akhisar doğumluyum. Anadolu Üniversitesi Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi mezunuyum. 1999 yılında ilkokuldan mezun olarak Akhisar Ayakkabıcılar Çarlısında işe başladım. Çocukluğum ticaretin içinde geçtiği için, ticaretle büyüdüm diyebilirim. 

2012 - 2013 yılları arasında Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık A.Ş’de satın alma teknik malzeme biriminde görev aldım. Daha sonra 2013-2017 yılları arasında GEDİZ Elektrik Perakende A.Ş’de Enerji Satış Danışmanı olarak çalıştım. Bu dönemde gerek Akhisar gerek şehir dışında işimi geliştirmeme katkı sağlayacak birçok eğitimlere katılarak mesleki ve bilgi becerilerimi geliştirmeye gayret ettim.

Toplam olarak 18 yıllık çalıştığım 3 firmadan, kendi isteğimle ayrıldım ve hala daha sektörlerle ilişkilerim devam etmektedir. 

2017 yılında Yaman Yatırım Gayrimenkul olarak Akhisar’ımıza hizmet vermeye başladım. Amacım emlak sektörüne farklı bir bakış açısı getirmekti. Almış olduğum eğitimlerin ilkesine uyarak her zaman sonuç odaklı çalışmayı hedefledim. 

Benim için öğrenme hayat boyu devam eden bir macera olup, eğitim kariyerimin her zaman merkezinde olacaktır. Bilgi paylaştıkça çoğalır düsturu ile de bilgimi ihtiyacı olanlara her zaman paylaşmaya hazır olduğumu ayrıca belirtip, gayrimenkul almak/satmak/ ya da kiralamak ile ilgili bir ihtiyacınız oluğunda aklınızda gelen ilk isim olmayı tercih ederim. 

Benim işimdeki hedefim, memnun müşterilerimin sayısını her geçen gün daha da artırmaktır. Beni ailenizin gayrimenkul danışmanı olarak kabul edebilirsiniz. 

Aynı zamanda bu sektörde adımımı atarken yaşadığım şehirde eksik olarak gördüğüm, Akhisar’ımızda bir ilk olan eşyalı daire işini de üstlendim.

Bugün 15 eşyalı daire, 5 gayrimenkul danışmanıyla birlikte hizmet vermekteyiz. 

Tüm bunların yanı sıra biriktirdiğim deneyimlerin, çalışma azminin, yoğun stres altında çalışabilmenin vermiş olduğu cesaret ve tecrübeyle 2020 yılında AKDİMA GRUP İNŞAAT LTD. firmasını ortağım ile birlikte kurarak oluşan beklentilere genç, yenilikçi kadromuzla, sağduyulu ve çözüm odaklı yaklaşmayı hedefledik. 

Her zaman başarıyı yakalamak adına; Azimle çalışan, araştıran, bilgiyi ve öğrenmeyi seven, yeniliklere ve farklı düşüncelere açık biri olarak sizlerle çalışmak beni onurlandırır.

Beni istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

ÖZHAN AKARSU

0532 451 05 45

ozhan@yamanyatirim.com
 

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0236 404 05 45

TM Bilişim © 2021 Her Hakkı Saklıdır.